Powierz sprzedaż / wynajem swojego mieszkania / domu doradcy nieruchomości z EMHOUSNG

Zakup i sprzedaż nieruchomości w Warszawie, pomimo pozornego łatwego charakteru, stanowią zadania wymagające specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Wiele klientów biur nieruchomości już miało okazję zmierzyć się z tym wyzwaniem, jednak trzeba pamiętać, że proces ten jest skomplikowany. Finalizacja opłacalnej transakcji dla klienta wymaga wieloletniego doświadczenia na rynku nieruchomości i nigdy nie jest dziełem przypadku. Nasze biuro nieruchomości składa się z zespołu brokerów i agentów, którzy od lat specjalizują się w obsłudze procesu sprzedaży mieszkań i domów. Jeśli posiadasz nieruchomość przeznaczoną do sprzedaży, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oto dlaczego warto powierzyć sprzedaż nieruchomości naszym specjalistom.

Nasza agencja nieruchomości specjalizuje się w sprzedaży domów i mieszkań o podwyższonym standardzie, znajdujących się na terenie Warszawy i okolic. Dla naszych klientów świadczymy kompleksowe usługi, zawsze zapewniając fachową poradę i wybierając najbardziej optymalne rozwiązania na każdym etapie procesu. Naszym celem jest minimalizowanie zaangażowania klienta w cały proces sprzedaży poprzez odpowiednie przygotowanie i planowanie działań, aby mógł on skupić się na swoich najważniejszych sprawach.

Profesjonalne prowadzenie procesu sprzedaży nieruchomości, nawet o wysokim standardzie, to znacznie więcej niż tylko przygotowanie opisu, fotografii i wystawienie ogłoszenia. Wiemy doskonale, że istnieje wiele innych czynników, które należy wziąć pod uwagę. Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić i powierz sprzedaż swojego domu lub mieszkania właśnie nam.

Oferujemy kompleksową obsługę sprzedaży nieruchomości. Zlecając nam sprzedaż swojego mieszkania lub domu, otrzymujesz usługę obejmującą prezentację zalet lokalu i jego przygotowanie do sprzedaży, negocjacje cen, przygotowanie dokumentów transakcyjnych oraz przekazanie nieruchomości nowemu właścicielowi. Ty nie musisz się martwić o żadne szczegóły.

Szacowanie wartości nieruchomości to sztuka, która wymaga doświadczenia i wiedzy na temat rynku nieruchomości. Ostateczna cena uwzględnia nie tylko metraż, ale również lokalizację, standard wykończenia mieszkania, wyposażenie i otoczenie. Pamiętaj, że wycena zawsze jest indywidualna. Naszym celem jest osiągnięcie jak największego zysku dla naszego klienta przy jednoczesnym ustaleniu satysfakcjonującego terminu sprzedaży. Dlatego oferujemy sesje fotograficzne i nagrania wideo, które pozwalają zaprezentować nieruchomość w jak najlepszym świetle i podkreślić wszystkie jej zalety.

Profesjonalnie przygotowujemy Twoją nieruchomość do sprzedaży, wykorzystując technikę home stagingu, która pozwala odpersonalizować wnętrze, dostosować je do aktualnych trendów i zachęcić potencjalnych nabywców do wizytacji na żywo. Pierwsze wrażenie jest niezwykle istotne dla potencjalnego kupującego, dlatego przykładamy dużą wagę do odpowiedniego przygotowania prezentacji nieruchomości.

Negocjacje cen i kompletowanie dokumentów to kolejne zadania, które w pełni wykonujemy na rzecz naszych klientów. Gdy obie strony osiągną porozumienie, przekazujemy sprawę zaufanemu notariuszowi, który finalizuje transakcję. Dodatkowo, służymy pomocą w kwestii uzyskania kredytu dla nabywcy.

Końcowym etapem naszej pracy jest przekazanie nieruchomości nowemu właścicielowi, czym również zajmują się nasi agenci.

Zapraszamy do współpracy zarówno osoby, które pragną sprzedać swoją nieruchomość szybko, sprawnie i z zyskiem, jak i agentów nieruchomości, którzy poszukują nowych możliwości zawodowych. Jeśli kochasz swoją pracę i pragniesz rozwinąć swoje umiejętności, skontaktuj się z nami.

Chcesz sprzedać, kupić lub wynająć nieruchomość?

Porozmawiajmy!
Kontakt
crossmenucross-circle