Sprzedaż nieruchomości

Zastanawiasz się nad sprzedażą nieruchomości?

Zobacz jakie dajemy wartości

Przygotowujemy nieruchomość do sprzedaży

Oferujemy bezpłatne spotkanie, w trakcie którego określamy potencjał nieruchomości, jego wady i zalety. Z uwagą wysłuchamy na czym najbardziej zależy naszemu klientowi. Podczas spotkania proponujemy nasze rozwiązania i sugestie. 

Rekomendujemy też home staging, który jest skuteczniejszym narzędziem niż obniżka ceny nieruchomości. Czasami wystarczą niewielkie zmiany aby klient mógł zwrócić uwagę właśnie na daną nieruchomość i dobrze poczuć się w niej już na pierwszej prezentacji. 

Poprzez wykonanie profesjonalnych zdjęć oraz przemyślany wizaż przestrzeni, podkreślamy wszystkie walory nieruchomości, aby sprzedać ją w jak najkrótszym możliwym czasie

Działania marketingowe

Wstawiamy ogłoszenie na wielu portalach dotyczących pośrednictwa nieruchomości dzięki czemu nieruchomość zyska ekspozycję na rynek docelowy i dotrze do większej grupy potencjalnych nabywców
 
Współpracujemy z innymi agencjami, które poszukują nieruchomości dla swoich klientów;

Prezentacja nieruchomośći

Oferujemy naszą pełną dyspozycyjność i zaangażowanie w zakresie umawiania spotkań z potencjalnymi klientami, co daje więcej wolnego czasu sprzedającemu.
 
Możemy przyjąć na siebie prezentację nieruchomości z przedstawieniem kupującemu jej najważniejszych walorów. Z doświadczenia wiemy, że prezentacje nieruchomości bez obecności właściciela sprzedają się szybciej, gdyż kupujący czuje się swobodnie z osobą neutralną jaką jest pośrednik.

Zawsze w kontakcie z klientem

Jesteśmy w stałym kontakcie z klientem, aby na bieżąco analizować sytuację, raportować o podjętych działaniach czy też ewentualnie zmodyfikować strategię .

Korzystamy z zaufanych i sprawdzonych kancelarii notarialnych oraz prawnych, gdzie poddajemy do oceny niejasności, które często zgłasza kupujący.

Pełne wsparcie przy transakcji oraz przygotowaniu dokumentacji

- Sprawdzamy stan prawny nieruchomości dla kupującego 

- Rekomendujemy i dbamy o to aby wymagana dokumentacja do transakcji u notariusza przygotowana była na wczesnym etapie 

- Przygotowujemy umowę przedwstępną z kupującym, która zabezpiecza obie strony w 100%; 

- Czuwamy nad przebiegiem całej transakcji sprzedażowej, aż do podpisania aktu notarialnego i wpłynięcia środków na konto; 

- Nasze wsparcie dajemy aż do momentu, w którym nabywca wywiąże się ze swoich zobowiązań a nieruchomość zostanie mu przekazana;

Bezpieczeństwo przebiegu transakcji 

Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo naszych klientów oraz prawidłowy przebieg całej transakcji.

Posiadamy ubezpieczenie OC w obrocie nieruchomościami.

Naszym priorytetem i najwyższą wartością jest dostarczenie wysokiej jakości obsługi i zaangażowania zarówno dla sprzedającego jak i kupującego.

Chcesz sprzedać, kupić lub wynająć nieruchomość?

Porozmawiajmy!
Kontakt
crossmenucross-circle